Wełniana spódnica - Z drugiej ręki - której długo szukałam.

15:10

Wełniana spódnica, lumpeksy kraków
Helo Halo ! Czy jest tu jeszcze ktoś ? :)

Chyba tak długiej przerwy na blogu jeszcze nigdy nie było. Zawsze myślałam że to praca w korporacji jest dodatkiem do mojego blogowego życia, jednak ostatnio życie samo zweryfikowało priorytety i musiałam bardziej poświęcić się pracy zawodowej. Po jakimś czasie doszłam do wniosku że życie bez spełniania się w tym co jest pasją nie jest juz takie samo, wracam więc z nowym pomysłem na bloga i z tym co tak bardzo pokochaliście na TikToku, czyli modą zrównoważoną którą wspieram już od jakiegoś czasu. 

Dzisiaj czas na kolejny świetny zakup z drugiej ręki. Zostanie on ze mną na długie lata. To wełniana spódnica której szukałam już od jakiegoś czasu. Kupiłam ją w jednym z krakowskich second-handów za grosze. 
Jednak w modzie z drugiej ręki to nie ceny są dla mnie najważniejsze, a jakość sprzedawanych rzeczy. W second-handach można trafić na na prawdę świetne jakościowo perełki. Lubię lumpeksy też za to, że żeby stworzyć fajny look trzeba najpierw mieć pomysł, i się porządnie postarać żeby cos znaleźć. 

Gotowi na nowy, modowy punkt widzenia ?


Lumpeksy Kraków, moda z lumpeksu
Wełniana spódnica na zimę
tania odzież, stylizacja z lumpeksu
Gucci i lumpeks
Rajstopy Gucci stylizacja


 

You Might Also Like

2 Comments


Zainspiruj się

Recent Posts

Subscribe

google-site-verification=ksEI_iLbUqGbNZBvvSILjdz8-qz_28sYiKQ6U5q5GgM