Jak robić zakupy z głową - Black Friday.

10:59

Jak kupować w Black Friday, Black Friday promocje
Kochani dzisiaj mamy Tuesday ale już za kilka dni będzie Friday - Black Friday. Jednym zdaniem mówiąc - święto konsumpcjonizmu i spontanicznych zakupów.

Jesteśmy na Instagramie, czyli aplikacji która konsumpcjonizm nakręca do granic możliwości. Z tej właśnie okazji przygotowałam krótki poradnik o tym jak kupować w Black Friday aby nie przepaść w zakupowym szaleństwie.

Po pierwsze chcę podkreślić że kupowanie z głową nie jest złe. Źle robi się wtedy kiedy kupujemy to co nie jest nam tak na prawdę niezbędne. Produkujemy wtedy góry śmieci i tracimy pieniądze które możemy przeznaczyć na inne przyjemności, np na podróże.

Less waste, konsumpcjonizm

  • Przygotowania do Black Friday warto zacząć od zrobienia listy rzeczy których faktycznie potrzebujemy.  Ja w Black Friday kupuję kosmetyki. Często właśnie podczas takich akcji rabatowych zaopatruję się w nie na cały rok. Zwracam wtedy uwagę na moje ulubione marki które na codzień są drogie a zazwyczaj w Black Friday pojawiają się na nie fajne oferty. Często można też kupić kosmetyki w zestawie, wtedy oferty są najlepsze. 

  • Na Black Friday warto też zaplanować zakup prezentów Mikołajkowych i Bożonarodzeniowych. Zazwyczaj większość z nas kupuje ich dużo, chcąc obdarować każdego bliskiego. Wtedy Black Friday może okazać się cenowym strzałem w dziesiątkę. Dodatkowo kupując świąteczne prezenty w listopadzie unikniesz świątecznych kolejek w sklepach, oraz stresu że już połowa grudnia a prezenty ciągle nie kupione 

  • W Black Friday warto też rozejrzeć się za fajnymi ofertami na produkty online. Takie jak gry, aplikacje do nauki, czy popularne abonamenty jak xbox, netflix

  • Dodatkowo możemy spodziewać się większych przecen posezonowych przykrytych etykietką BF np. na rowery, hulajnogi i inne akcesoria które trzeba wyprzedać z magazynów przed nowym sezonem.

  • Jeśli wybierasz się na zakupy stacjonarne to załóż wygodny strój i nie idź na zakupy głodna/y. Dyskomfort wzmaga skłonność do kupowania większej ilości która realnie nie jest potrzebna.Jak kupować w Black Friday

 

You Might Also Like

2 Comments


Zainspiruj się

Recent Posts

Subscribe

google-site-verification=ksEI_iLbUqGbNZBvvSILjdz8-qz_28sYiKQ6U5q5GgM