Second Handy w krakowskiej Nowej Hucie - część 1.

11:26

 

Odwiedź ze mną najlepsze second handy w Krakowie. Który lumpeks w krakowie jest najlepszy? Lumpeksy Krakow Artus


W grudniu rozpoczęłam swoją przygodę z second handami w krakowskiej Nowej Hucie, a pierwszym sklepem, który postanowiłam odwiedzić, jest Artus na osiedlu Teatralnym. Dokładny adres to Osiedle Teatralne 3. To niewielkie miejsce gdzie cennik zmienia się wraz z upływem tygodnia.

Dostawy tu przychodzą zazwyczaj w piątki, a wtedy cena jest najwyższa – 15 zł za sztukę. Każdego dnia, aż do czwartku, cena obniża się o 1 zł, osiągając ostatecznie 9 zł za sztukę. To świetna okazja dla poszukiwaczy unikatowych znalezisk.

Odwiedzając Artus w sobotę, dzień po dostawie, udało mi się znaleźć dwie na prawdę fajne rzeczy – idealny płaszczyk z wełną w składzie i sweter na święta. Sklep ten oferuje również przymierzalnię, co zdecydowanie ułatwia wybieranie ubrań.

Odwiedź ze mną najlepsze second handy w Krakowie. Który lumpeks w krakowie jest najlepszy? Lumpeksy Krakow Artus 

Obsługa w Artus jest niezwykle miła i uprzejma. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość płacenia zarówno kartą, jak i gotówką. To zaledwie początek mojej eksploracji second handów w Nowej Hucie, ale już teraz wiem, że ta dzielnica to prawdziwa kopalnia skarbów dla miłośników lumpeksów. O kolejnych odkryciach będę informować w kolejnych wpisach na blogu!

Artus osiedle teatralne 3, Artus nowa huta, lumpeksy nowa huta cennik artus Artus osiedle teatralne 3, nowa huta lumpeksy, Artus cennik

You Might Also Like

0 Comments


Zainspiruj się

Recent Posts

Subscribe

google-site-verification=ksEI_iLbUqGbNZBvvSILjdz8-qz_28sYiKQ6U5q5GgM