Jak się ubrać w Góry

16:56

Dolina chohchołowska zdjęcia

Cieszę się ogromnie, że zima w tym roku traktuje nas tak łaskawie i co jakiś czas obdarowuje nas niewielką warstwą białego puchu za oknem. Bo pomimo że Święta na samym początku zimy, wbrew naszym oczekiwaniom nie okazały się białe, to właśnie osiągnęłam tą wewnętrzną satysfakcję że śnieg był w tym roku i czuję ten zimowy klimat o wiele bardziej. Dziś, mam dla Was kolejną dawkę śnieznych zdjęć, niestety nie zza krakowskiego okna, a wprost jak to mówią - spod samiuśkich Tater.  Tym razem na śnieg trafiliśmy w Dolinie Chochołowskiej. Nie są to co prawda wymarzone zaspy sięgające kolan, ale i tak miło było podreptać po białym, świeżym puchu. Uwielbiam to uczucie. 
Tym razem na naszą wyprawę w góry założyłam ciepły wełniany golf, oraz ten gruby sweter z domieszką wełny marki TU. Do tego bielizna termoaktywna i wygodne, elastyczne spodnie z Zary. Nie obyłoby się bez śniegowców które kupiłam w tym roku w CCC. Mają świetną podeszwę, której żadne wzniesienia, oblodzenia czy śnieg nie są straszne. Na koniec oczywiście ciepła czapka i rękawiczki, a gdy jest chłodniej w aucie zawsze czeka na mnie ciepła kurtka lub kamizelka. 
Dbajcie o odpowiedni ubiór w góry. Morsowanie jest fajne i modne bo jest krótkotrwałe, a przemarznięcie w górach nie jest morsowaniem tylko głupotą :) Nie narażajcie na niebezpieczeństwo siebie i innych. W szczególności słóżb ratunkowych i ubierzcie się ciepło.   

Ciepłę śniegowce na zimę które fajnie wyglądają
Ciepły zimowy sweter w góry. Jak sie ubrać w góry

 

You Might Also Like

6 Comments


Zainspiruj się

Recent Posts

Subscribe

google-site-verification=ksEI_iLbUqGbNZBvvSILjdz8-qz_28sYiKQ6U5q5GgM