Jak zapisać wspomnenia - Moonybook

15:56

Moony Book opinie , recenzja kod rabatowy
Wakacje i lato, jeszcze nie rozpoczęły się na dobre a już trzeba myśleć o ich końcu. Te kilkanaście słonecznych dni lipca i sierpnia sprawiło, że nie sposób było usiedzieć w domu. Odkrywaliśmy pobliskie zakątki Polski kiedy tylko byla na to okazja. Zawitaliśmy z przyjaciółmi do Ojcowia - zobaczyć niesamowitą Maczugę Herkulesa i Zamek Pieskowa Skała. Znalazł się też wolny weekend na wypad na Pustynię Błędowską i do imponujących swoim gabarytem ruin Zamku Ogrodzieniec. Miejsca pełne magii i wspaniałych wspomnień. 

Każde takie małe wspomnienie staram się zapisywać w formie zdjęcia, a później drukuję je i umieszczam w dedykowanych albumach. 
Tym razem odkryłam na prawdę fajny zamiennik zwykłego albumu. Jest to MoonyBook. Czyli mała, poręczna książeczka z 50 wybranymi zdjęciami z danego miesiąca. Zdjecia można sortować i układać w wybranej przez siebie kolejności. Można je nawet kadrować. 
Co miesiąc MoonyLab wypuszcza nową okładkę MoonyBooka, zgodną z obecną porą roku, co sprawia że wspomnienia w nim oprawione wyglądają bardzo stylowo.
 

Jeśli chcecie spróbować i też zamówić swojego pierwszego MoonyBooka . Wejdźcie na stronę MoonyLab i zapiszcie swoje wspomnienia w tym poręcznym albumie. 
Nie byłabym sobą gdybym nie podzieliła się z Wami kodem zniżkowym. 

Do 12 Września 2020 na Wszystkie fotoprodukty MoonyLab z kodem KAASJAPL10 otrzymacie 10 % rabatu <3 

Kapelusz, wakacje wspomnienia jak wywołać zdjęcia tanio

You Might Also Like

9 Comments

 1. Ja uwielbiam wszelkie formy zapisywania wspomnień :D
  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będzie wspaniale móc za kilka lat do nich wrócić <3

   Usuń
 2. O jak cudownie! :) To prawda, warto wrócić do swoich wspomnień za sprawą takich książek.
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi w tym najbardziej podoba się fakt że nie muszę wklejać zdjęć do albumu, zawsze sortowanie wywołanych zdjęć mnie denerowało , a teraz mam wszystko w książce i po kłopocie :D

   Usuń
 3. Ja wspomnienia zapisuje głównie na zdjęciach :D
  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń


Zainspiruj się

Recent Posts

Zblogowani

zBLOGowani.pl

Advertisement

Subscribe