Boiovene Barcelona - Suchy Szampon w bibułkach.

15:32

Biovene Barcelona Dry Shapmoo
Dzień dobry w tą piękną i słoneczną niedzielę. Korzystając z idealnego momentu że mamy jeszcze weekend, chcę pokazać Wam dość nietypową przesyłkę PRową która dotarła do mnie w ubiegłym tygodniu. Nietypową bo zazwyczaj firmy do przesyłek PRowych podchodzą z niezwykłą kreatywnością, a przesyłka od Biovene była bardzo minimalistyczna. Wysłana została zwykłym listem. W środku znajdował się suchy szampon i wydrukowany list. Długo zastanawiałam się czy tak szybko po otrzymaniu przesyłki opublikować tutaj ten post, ponieważ staram się publikować tylko wyjątkowe produkty które doskonale znam i używam ich od długiego czasu. Jednak biorąc pod uwagę fakt, że firma Biovene Barcelona wchodzi właśnie pewnym krokiem na rynek polski i przez kolejny miesiąc będzie kusić nas promocyjnymi cenami na półkach ogólnie dostępnych sklepów Rossman chcę podzielić się z Wami moją opinią na temat kosmetyków Biovene. 
Od razu muszę przyznać że, podoba mi się idea firmy która brzmi #Replacethebottle - wspiera ona naszą planetę i namawia do używania produktów w opakowaniach przyjaznych środowisku. Dla tego właśnie suchy szampon od Biovene jest w formie papierowych, biodegradowalnych bibułek zapakowanych w kartonowe etui, zero grama plastiku!
Produkt jest przez to poręczny i bez obaw można zmieścić go w każdej kosmetyczce a także zabrać do samolotu w bagażu podręcznym. Szampon ma też na prawdę dobry skład w porównaniu do innych produktów z tej kategorii. Znajdziemy w nim glinkę kaolinową, sproszkowane nasiona moreli czy też ekstrakt z winogron. Aplikacja szamponu jest niezwykle łatwa. Wystarczy przyłożyć bibułkę różową stroną do włosów które wymagają odświeżenia a następnie rozczesać kosmyk. Szampon nie pozostawia białych śladów i nie skleja włosów, co sprawia że można nim odświeżyć fryzurę w biurze, na uczelni czy w podróży.
Słyszeliście już o produktach Biovene Barcelona ?You Might Also Like

1 Comments


Zainspiruj się

Recent Posts

Subscribe

google-site-verification=ksEI_iLbUqGbNZBvvSILjdz8-qz_28sYiKQ6U5q5GgM