Nietuzinkowy prezent na Dzień Matki.

08:29

Co kupić na dzień matki, personalizwoana biżuteria
Kilka dni temu rozpoczął się mój ulubiony miesiąc roku - Maj. Miesiąc w którym wszystko zaczyna się zielenić, kwiaty zaczynają kwitnąć a wiosna przypomina już bardziej lato niż  samą wiosnę.
Maj jest dla mnie szczególnym miesiącem również dla tego że właśnie w maju przypada Dzień Matki. Uwielbiam celebrować to święto i pomimo że na codzień nie mieszkam już z moją Mamą to zawsze w okolicach tej daty staram się odwiedzić rodzinny dom wraz z drobnym upominkiem.
Często długo przed kupieniem czegoś dla Mamy zastanawiam się co kupić żeby prezent nie był tylko wartością materialną ale żeby przemawiała przez ten upominek także wartość sentymentalna.
W tym roku postanowiłam że znajdę idealny pomysł na prezent na Dzień Matki o wiele wcześniej niż zazwyczaj. Przeszukałam więc sieć już w kwietniu i znalazłam to czego moja Mama jeszcze ode mnie nie dostała, a co sprawi że będzie o mnie pamiętać w każdej chwili - tym pomysłem jest  spersonalizowana biżuteria.
Udało mi się znaleźć sklep który personalizuje biżuterię w na prawdę dobrej cenie idącej równo z dobrą jakością wyrobów. Wiec jeżeli nie dysponujecie dużym budżetem ale chcecie sprawic swojej Mamie niesamowity prezent polecam Wam ten pomysł. 
Firma która tworzy personalizowaną biżuterię to Dedicante link do strony znajdziecie Tutaj. Około miesiąc temu zamówiłam z tej firmy 2 naszyjniki dla siebie do sesji w stylu vintage. Jeden z jaskółką a drugi z pięknym pozłacanym kółkiem w stylu vintage. Dodatkowo przy odbiorze zamówienia zostałam bardzo miło zaskoczona tym że gdy składałam zamówienie na stronie została ogłoszona promocja - do każdego zamówionego naszyjnika gratis Dedicante dołączało do niego bransoletkę! Mam więc dzięki temu dwa piękne zestawy biżuterii do moich sesji i do noszenia ich na codzień. Nadają się do tego idealnie. 
Na Dzień Matki chcę wybrać jednak coś innego - czyli bransoletkę złożoną z porcelanowych koralików z zawieszką w kolorze różowego złota i wygrawerowanym tekstem (a wygrawerować można nawet swoje zdjęcie!), jednak ciąglę zastanawiam się nad sentencją którą umieszczę na bransoletce.
A Wy co byście wygrawerowali na bransoletce dla swojej Mamy?

Co kupić na prezent na dzień matki, pomysły na prezent
Prezent na dzień Matki Co kupić na dzień matki
Prezent dla dziewczyny  co kupić na prezent dziewczynie, pomysł na prezent

You Might Also Like

1 Comments

  1. Myślałam nad bransoletką dla swojej mamy, dzień pokrywa się z imieninami, więc potrzebuję czegoś specjalnego :)

    OdpowiedzUsuń


Zainspiruj się

Recent Posts

Zblogowani

zBLOGowani.pl

Advertisement

Subscribe