Co dostałam za publikację mojego zdjęcia w magazynie Elle.

11:16

Halo Halo! Kto już widział, a kto jeszcze nie? W Listopadowym numerze polskiego Elle Magazine na stronie 28 znalazło się zdjęcie z mojego bloga i instagrama . Odkryłam to dosłownie przypadkiem. Jadąc pociągiem przeglądałam listopadowe magazyny kiedy nagle moim oczom ukazało się znajome ujęcie. Zdjęcie przedstawiające szminkę z kolekcji Balmain x Loreal i magazyn Elle w tle (Więcej o szminkach z tej kolekcji przeczytacie w TYM wpisie). Na początku czułam się wyróżniona i bardzo szczęśliwa. Od razu zadzwoniłam do mamy i chłopaka żeby pochwalić się tym faktem, w końcu nie codziennie zostaje sie docenionym przez tak znany magazyn!
Pod zdjęciami w sekcji #Mojeelle widniał opis że autorzy opublikowanych zdjęć zostaną  nagrodzeni upominkami. Czułam się wtedy jeszcze bardziej szczęśliwa, bo znam renomę magazynu, to z jakimi markami współpracują i byłam pewna że przygotowali znakomite upominki dla autorów najlepszych zdjęć miesiąca.
Moja radość skończyła się z dniem otrzymania przesyłki. List polecony, koperta zgięta trzykrotnie. Byłam bardzo ale to bardzo ciekawa co jest w środku. Myślałam że może jest tam wspomniana szminka z kolekcji Balmain x Loreal i może jakimś cudem jest to kolor którego jeszcze nie mam. A może jakieś fajne gadżety sygnowane marką Elle lub może jakiś markowy upominek. W końcu być na łamach Elle to już "coś". 
Z wielką radością otworzyłam paczkę i jakie było moje rozczarowanie gdy zobaczyłam w środku 4 kosmetyki jakości rossmanowej? W śroku koperty była szminka Eveline - dokładnie taka o której piszę tutaj, pomada do brwi dla blondynek marki Delia, Lakier do paznokci i cień do powiek w zniszczonym opakowaniu. W sumie to to zniszczone opakowanie zawiodło mnie najbardziej. Wyglądało to jak by go ktoś wyrzucił a oni zapakowali to do koperty i wysłali do mnie, żeby mieć z głowy.

Jestem bardzo ciekawa co o tym myślicie? Oczywiście nie zraziłam się do tego magazynu. Bardzo lubię ich sesje okładkowe i tematy jakie są poruszone na łamach Elle. Ciagle będę ich czytać. Jednak sądzę że współpraca z blogerami i influencerami powinna zostać dopracowana :) 
You Might Also Like

10 Comments

 1. Przynajmniej pamiątka w postaci gazety i zdjęcia jest ;p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie 😊 ważna jest wartość emocjonalna ☺️

   Usuń
 2. Szkoda, że się tak słabo postarali. Jednak fajnie, że możesz pochwalić się takim osiągnięciem :) Każdy chyba zna magazyn ELLE :)

  Moncia Lifestyle

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie, bardzo cieszy mnie ta publikacja 😊

   Usuń
 3. Hello, thanks for the information. Have a nice day

  OdpowiedzUsuń
 4. tak czy siak liczy się wyróżnienie, gratuluję! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ooo gratulacje! ;) Troche nie było to profesjonalen podejście z ich strony

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajne pamiątka, chyba tylko tak można to zrozumieć ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. często czytam elle szczególnie w podróży

  OdpowiedzUsuń


Zainspiruj się

Recent Posts

Subscribe

google-site-verification=ksEI_iLbUqGbNZBvvSILjdz8-qz_28sYiKQ6U5q5GgM