Co podarować drugiej osobie, by wyrazić tym swoją sympatię?

19:00

Co kupić chłopakowi?
Co podarować drugiej osobie, by wyrazić tym swoją sympatię?
Zazwyczaj prezenty kupujemy na konkretną okazję – na Dzień Babci, na urodziny, imieniny czy Święta Bożego Narodzenia. Bywa jednak, że chcemy, by służyły one nam do powiedzenia komuś „Dziękuję”, do pogratulowania sukcesu bądź do zwykłego wyrażenia naszej sympatii w stosunku do obdarowywanej osoby. Jakie więc prezenty wybierać, by najlepiej wyrazić naszą przyjaźń lub zakochanie?
Mylnym jest myślenie, że upominek to jedynie materialna rzecz zapakowana do ładnego, kolorowego pudełka. Oprócz podarku, do opakowania wkładamy również nasze uczucia – wdzięczność, szacunek i miłość. Nikt przecież nie daje drugiej osobie dobrowolnie prezentu, jeśli - najzwyczajniej w świecie – jej nie lubi. Wręczając podarunek chcemy pokazać bliskim jacy są dla nas ważni i jak wielkim uczuciem ich darzymy. Z tego też powodu odnalezienie odpowiedniego upominku nie tylko stanowi dla nas nie lada wyzwanie, ale i zakrząta głowę nawet przez kilka tygodni przed jego wręczeniem. Chcemy bowiem znaleźć taką rzecz, która sprawi naszym bliskim największą radość.
Prezent na dzień chłopaka
Upominek jedyny w swoim rodzaju.
Nie ma nic złego w kupieniu prezentu, dostępnego w „sieciówkach” lub supermarketach. Nigdzie bowiem nie jest powiedziane, że najlepsze prezenty to te kupione w małych butikach lub prawie niedostępnych sklepach. Jednakże wyjątkowy prezent to ten najbardziej oryginalny, niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Najlepszym wyborem będzie więc podarunek personalizowany, stworzony specjalnie z myślą o osobie obdarowywanej. Jeśli szukasz upominku dla kobiety dobrym wyborem będzie na przykład bransoletka z wygrawerowaną sentencją, ozdobna poduszka z ładnym nadrukiem lub szkatułka na biżuterię z imieniem obdarowywanej pani. Jeśli zaś wybierasz prezent dla mężczyzny możesz podarować mu drewnianą skrzynkę z osobistą dedykacją, skórzany portfel z grawerem bądź elegancką karafkę z umieszczonym na niej osobistym napisem. 
Szukasz spersonalizowanego podarunku dla dziecka lub nastolatka? Wybierz zabawny T-shirt, podstawkę pod laptopa z wygrawerowanym mottem, pluszowego misia w zaprojektowanej przez Ciebie koszulce lub plakat z wizerunkiem obdarowywanej osoby. Możliwości jest naprawdę wiele. Znaleźć je można na specjalnych przeglądarkach prezentów w internecie. Przykładowo na stronie https://lovvi.pl znajdziesz ponad sto różnych propozycji upominków, dopasowanych do płci i wieku osoby, dla której upominku szukasz. Większość pomysłów na spersonalizowane prezenty z pewnością zaskoczą Cię swoją nietuzinkowością i oryginalnością.
Prezent na dzień chłopaka
Jak wyrazić uczucia, czyli co napisać?
Wygrawerowane, naszyte lub napisane słowa na prezencie, zawsze sprawią, że nabierze on bardziej wyjątkowego charakteru. Mimo, że mówi się, że „gest wyraża dużo więcej niż tysiąc słów”, to przecież właśnie za ich pomocą zazwyczaj wyrażamy nasze uczucia. Co więc napisać na wybranym podarunku? Możesz wybrać ulubioną sentencję lub cytat z ulubionej książki obdarowywanej osoby. Może to być również ładny aforyzm lub inspirujące motto. Czasem wystarczy, że wygrawerujesz (nie)zwykłe „Kocham Cię” bądź „Dziękuję, że jesteś przy mnie”. Jeśli zaś nie chcesz silić się na wielkie słowa wygraweruj na upominku od kogo i dla kogo on jest. Taki prezent stanowić będzie piękną pamiątkę. W przypadku gdy nie jesteś fanem słów, możesz posłużyć się na przykład fotografią. Wystarczy, że wybierzesz produkt, na którym można nadrukować zdjęcie – koszulkę, poszewkę, magnesy, kubki itd. Inspiracji szukać możesz np. na Lovvi.pl, które pochwalić się może sporą ofertę tego typu prezentów. Spersonalizowany prezent z pewnością wzruszy i wywoła ogromny uśmiech na twarzy obdarowywanego, a tym samym przekaże mu Twoje uczucia i intencje.
„Do zakochania jeden krok...”
Prezenty wyrażające naszą sympatię wręczyć możemy każdemu – szwagierce, nauczycielowi czy
koleżance z pracy. Służą nam one do powiedzenia „Lubię Cię, Fajnie, że jesteś”. Co w momencie gdy chcemy, by podarunek wyrażał większe uczucia, bo podoba nam się ktoś z bliskiego otoczenia lub nawet ktoś zupełnie obcy? By obdarowywana osoba najlepiej odczytała nasze intencje, warto posilić się na małą romantyczność, nawet jeśli nie należymy do ludzi romantycznych. Nie musisz oczywiście od razu kupować kartek z wielkim czerwonym sercem lub różowych pluszowych misiów o gigantycznych rozmiarach. Wystarczy skromny drobiazg, wywołujący uśmiech na twarzy. Podkochujesz się w koleżance z pracy, z którą spotykasz się tylko w porze lunchowej? Podaruj jej kubek w ładny dziewczęcy wzór, by nie musiała już używać brzydkich, biurowych naczyń. Takim upominkiem z pewnością sprawisz jej radość, a w dodatku zwrócisz na siebie uwagę. A może podoba Ci się kolega ze studiów, w którego wpatrujesz się podczas długich, nudnych wykładów? Następnym razem wsuń mu pod zeszyt długopis z motywem jego ulubionego komiksu, o którym tyle opowiada. By wyrazić swoją sympatię wcale nie musisz kupować drogich, wymyślnych prezentów jak chociażby skórzany portfel czy elegancka torebka. Piękno tkwi bowiem w szczegółach, dlatego wystarczy skromny podarunek. Możesz dorzucić do niego samodzielnie ozdobioną kartkę lub mały kartonik mówiący „A może kino dziś wieczorem ;)?”. Kto wie... być może taki mały prezencik będzie początkiem czegoś wielkiego...


You Might Also Like

2 Comments

  1. Najlepszym prezentem dla mnie jest po prostu spędzenie czasu ze sobą :)

    OdpowiedzUsuń
  2. W pełni zgadzam się z Łukaszem spędzanie czasu ze sobą jest najlepszym prezentem. Jak się ma go strasznie mało. To taka chwila wytchnienia potrafi naładować baterie. :)

    OdpowiedzUsuń


Zainspiruj się

Recent Posts

Subscribe

google-site-verification=ksEI_iLbUqGbNZBvvSILjdz8-qz_28sYiKQ6U5q5GgM